Sepet 0

meks

GARANTİ KOŞULLARI

Ürünlerimizin tamamı Darp, Kırılma, Çarpma, ve diğer fiziki ve 3.şahısların hataları sonucunda oluşabilecek hasarlar dışında Fatura kesim tarihinden itibaren 1 yıl süre ile üretici firma garantisi altındadır.

TESLİMAT KOŞULLARI

Stoklarımızda bulunan ürünler Türkiye ‘ nin her yerine 3 gün içerisinde ücreti ALICI tarafından ödenmek üzere Kargo ile kutu teslim olarak teslim edilmektedir.

Siparişimdeki ürünü / ürünleri iade etmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde abdulla.com’un düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

* İADE ÜRÜNLERİNİZİ MUTLAKA İADE SEBEBİNİZİ BİLDİREN BİR NOT EKİ VE FATURANIZ İLE GÖNDERİNİZ.

**İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

• İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

• Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek:orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

• İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

• İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

İADE İŞLEMLERİ

Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine yada tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ile 7 gün arasında değişmektedir.

Stoklarımızda bulunan ve hemen teslim edilen koşullar dışında Siparişler iptal edilememektedir. Müşterimizin isteği doğrultusunda üretim yapıldığından ve gerekli ithalat işlemleri başlatıldığından Sipariş iptal işlemi yapılmamaktadır.

Sipariş iptalleriniz için ödeme yaptığınız gün sonuna kadar 0 212 527 3684  numaralı telefondan bizi arayabilir ya da siparisiptal@abdulla.com adresimize, konu başlığında “SİPARİŞ İPTALİ” yazılı mail gönderebilirsiniz. Tarafımıza ileteceğiniz bilgiler, sipariş kayıtlarına geçen bilgilerden farklı olmamalıdır. Kargoya teslim edilmiş siparişler için iptal işlemi yapılamaz. İade prosedürü uygulanır.